Система Kömmerling 76MD — інновація, доведена до досконалості!
Система Kömmerling 76MD — це ультрасучасні вікна і двері з унікальним діапазоном властивостей. Висока якість, енергоефективність, чудова шумоізоляція. Практично необмежені можливості дизайнерського втілення.




Характеристики віконної системи Kömmerling 76MD
| Монтажна ширина профілю | 76 мм |
| Максимальна ширина склопакета | 48 мм |
| Кількість камер профілю | 6 |
| Морозостійкість | до -60°С |
| Максимальний розмір стулки вікна | 150 см х 150 см |
| Максимальний розмір стулки балконних дверей | 100 см х 250 см |
| Коефіцієнт теплопровідності профілю, Uf | 1.0 Вт/(м2K) |
| Довговічність (умовних років) | більше 40 років |
| Екологічна рецептура greenline | без свинцю! |
| Колір ущільнювача в стандартному виконанні | чорний, сірий |
| Сучасний строгий класичний дизайн | + |
Гармонія тепла і світла — унікальне поєднання елегантної класики, форм і високої енергоефективності! Максимальна теплоізоляція вікон завдяки додатковому середньому контуру високоефективного ущільнювача і пропрацьована до дрібниць конструкція профілю, кількість повітряних камер якого збільшено до 6-ти.
Система 76MD дарує більше світла. Завдяки інноваційним інженерним рішенням тепер не потрібно йти на компроміси і вирішувати, що важливіше: широкий світловий отвір або енергозберігаючі властивості.
Широкий спектр кольорів ламінованого профілю заводської ламінації


Щоб отримати консультацію, замовити вікна KÖMMERLING в Полтаві, отримати попередній розрахунок або викликати замірника потрібно зателефонувати за номерами 0505871212, 0679555970 або заповнити форму нижче. Не зволікайте! Розрахунок вартості і консультації – безкоштовні.
Поширити це:
- Поширити у Facebook (Відкривається у новому вікні) Facebook
- Поширити на X (Відкривається у новому вікні) X
- Поширити на Pinterest (Відкривається у новому вікні) Pinterest
- Поширити у Telegram (Відкривається у новому вікні) Telegram
- Поширити у WhatsApp (Відкривається у новому вікні) WhatsApp
- Поширити на LinkedIn (Відкривається у новому вікні) LinkedIn
- Поширити у Tumblr (Відкривається у новому вікні) Tumblr
- Поширити на Reddit (Відкривається у новому вікні) Reddit
- Поширити на Mastodon (Відкривається у новому вікні) Mastodon
