Warning: Undefined array key "text_selected_editor" in /home/teplaxat/warm.com.ua/www/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/editor/editor.php on line 77
REHAU SYNEGO – нова профільна система, яка дозволяє виготовити вікна на 50% тепліші ніж звичайні. Профіль REHAU SYNEGO – це 7-ми камерна система підвищеної термоізоляції, коефіцієнт опору теплопередачі якої становить 1,0 м2К/Вт. В поєднанні з теплим енергоефективним склопакетом коефіцієнт опору теплопередачі конструкції становить до 1,51 м2К/Вт. Профільна система REHAU SYNEGO має підвищений клас захисту від злому – клас RC3.

Профіль REHAU SYNEGO є екологічним продуктом, який відповідає всім європейським стандартам якості. Конструкції, виготовлені з цього профілю, пройшли сертифікацію і дозволені для установки в медичних і дитячих закладах.
Переваги профільної системи REHAU SYNEGO
- Завдяки високому рівню теплоізоляції профіль REHAU SYNEGO значно скоротить ваші витрати на опалення і кондиціонування;
- Звукоізоляція (до 46 дБ) значно зменшує рівень шуму;
- Середнє ущільнення захистить вас від протягів і вологи, а також забезпечить оптимальний притвор, щоб Ви могли відкривати і закривати вікна без додаткових зусиль;
- Завдяки спеціальній рецептурі ПВХ і новому удосконаленому методу виготовлення поверхня профілю ще більш гладенька. Завдяки цьому бруд не затримується на поверхні профілю і Ваші вікна кожен день будуть сяяти як нові;
- Чисельні елементи декору і колірні рішення відкриють перед Вами широкі архітектурні можливості і Ви зможете створити вікно Вашої мрії.
Технічні характеристики профільної системи REHAU SYNEGO
| Конструктивна глибина | 80 мм |
| Кількість камер | рама 7 камер, стулка 6 камер |
| Максимальна товщина склопакету | до 42 мм |
| Теплоізоляція | з ущільненням притвору Rf**=1,0 м²K/Вт з середнім ущільненням притвору Rf**=1,6 м²K/Вт |
| Звукоізоляція | без стального армування до Rw, P= 46 дБ |
| Зламобезпека | до класу RC3 |
| Повітропроникність | клас 4 згідно з EN 12207 |
| Водонепроникність | до класу 9A згідно з EN 12208 |
| Ущільнення | RAU-PREN |
| Кількість контурів | 2 |

Поширити це:
- Поширити у Facebook (Відкривається у новому вікні) Facebook
- Поширити на X (Відкривається у новому вікні) X
- Поширити на Pinterest (Відкривається у новому вікні) Pinterest
- Поширити у Telegram (Відкривається у новому вікні) Telegram
- Поширити у WhatsApp (Відкривається у новому вікні) WhatsApp
- Поширити на LinkedIn (Відкривається у новому вікні) LinkedIn
- Поширити у Tumblr (Відкривається у новому вікні) Tumblr
- Поширити на Reddit (Відкривається у новому вікні) Reddit
- Поширити на Mastodon (Відкривається у новому вікні) Mastodon

