Warning: Undefined array key "text_selected_editor" in /home/teplaxat/warm.com.ua/www/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/editor/editor.php on line 77
REHAU GENEO (Рехау Генео) – це інноваційний продукт від компанії REHAU. Це унікальна 6-ти камерна профільна система глибиною 86 мм, виготовлена з матеріалу RAU-FIPRO. Основа профілю посилена скло-фіброю (питома межа міцності скловолокна втричі вища, ніж в сталі, а модуль пружності більш ніж в 15 разів вищий, ніж у бетону).

Вікна з профілю REHAU GENEO – це прекрасне рішення для пасивних будинків і будинків з низьким споживанням енергоресурсів, оскільки мають найвищі показники по теплоізоляції.
Переваги системи REHAU GENEO
- Завдяки відсутності металевого армування ця система на 40% легша за інші:
- зручність транспортування;
- швидкість монтажу конструкції;
- зниження навантаження на будівлю;
- зниження ваги стулки, що спрощує процес відкривання та закривання конструкції і продовжує термін служби фурнітури.
- Максимальна міцність і жорсткість конструкцій - наявність армуючого шару в кутах призводить до більшої стабільності звареної конструкції.
- Повна герметичність за рахунок наявності додаткового, центрального контуру ущільнення.
- Різноманітні форми і розміри вікон, елегантний дизайн, який відображає останні тенденції європейської архітектури.
- Відмінна зламобезпека та високий рівень шумоізоляції, який не можна було досягти до сьогоднішнього дня..
- Абсолютний комфорт експлуатації, який досягається за рахунок:
- ущільнювачів нового покоління з матеріалу RAU PREN, які дозволяють знизити зусилля закриття стулок на 10%;
- гладка антистатична поверхня, яка полегшує догляд за вікнами;
- похилий фальц, який покращує відведення вологи.
Технічні характеристики REHAU GENEO
| Конструктивна глибина | 86 мм |
| Кількість камер | 6 камер |
| Максимальна товщина склопакету | до 44 мм |
| Теплоізоляція | Rf**= 1,01 м²K/Вт |
| Звукоізоляція | до Rw,P= 46 дБ |
| Зламобезпека | до класу RC3 |
| Повітропроникність | клас 4 згідно з EN 12207 |
| Водонепроникність | до класу 9A згідно з EN 12208 |
| Ущільнення | RAU-PREN |
| Кількість контурів | 3 контури ущільнення |

Поширити це:
- Поширити у Facebook (Відкривається у новому вікні) Facebook
- Поширити на X (Відкривається у новому вікні) X
- Поширити на Pinterest (Відкривається у новому вікні) Pinterest
- Поширити у Telegram (Відкривається у новому вікні) Telegram
- Поширити у WhatsApp (Відкривається у новому вікні) WhatsApp
- Поширити на LinkedIn (Відкривається у новому вікні) LinkedIn
- Поширити у Tumblr (Відкривається у новому вікні) Tumblr
- Поширити на Reddit (Відкривається у новому вікні) Reddit
- Поширити на Mastodon (Відкривається у новому вікні) Mastodon

