Warning: Undefined array key "text_selected_editor" in /home/teplaxat/warm.com.ua/www/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/editor/editor.php on line 77
REHAU BRILLANT DESIGN – п’ятикамерна профільна система, монтажна глибина якої становить 70 мм. Це профільна система класу люкс з глянцевою поверхнею та округлою зовнішньою частиною стулки. Конструкція з профільної системи REHAU BRILLANT DESIGN має високий коефіцієнт опору теплопередачі. Дана профільна система армується металом не менше 1,5 мм, що надає конструкції жорсткість навіть при сильних вітрових навантаженнях.

Вікна з профільної системи REHAU BRILLANT DESIGN стануть прикрасою для будь-якого будинку. Великий вибір кольорових рішень, а також можливість виготовляти конструкції різних конфігурацій (арочні конструкції, трапеції, косокутники і, звичайно, прямокутники) дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї.
Переваги профільної системи REHAU BRILLANT DESIGN
- Елегантний, сучасний вигляд і глянсова поверхня підкреслять виразність Вашого будинку. Ви можете вибирати між різними кольорами і формами.
- Відмінною рисою профільної системи REHAU BRILLANT є м'які заокруглені контури віконної рами;
- Глибина профільної системи 70 мм, а збереження тепла забезпечують 5 повітряних камер.
- Завдяки гладкій поверхні та скошеному фальці вікна менше забруднюються, швидко і легко очищаються водою з додаванням невеликої кількості миючого засобу і м'якою тканинною серветкою;
- В залежності від Ваших вимог до безпеки ми можемо запропонувати відповідний рівень захисту від злому в різних комплектаціях вікна;
- Вікна даної профільної системи забезпечують високу звукоізоляцію (до 43 Дб).
- Відмінна теплоізоляція (Rf= 0,83 - 0,77 м2К/Вт) забезпечує затишок і комфорт у будь-який час року;
- Два контури ущільнення забезпечують герметичність затримуючи повітряні потоки і запобігаючи потраплянню пилу та вологи ззовні.
Технічні характеристики профільної системи REHAU BRILLANT DESIGN
| Конструкційна глибина | 70 мм |
| Кількість камер | 5 камер |
| Максимальна товщина склопакету | до 40 мм |
| Теплоізоляція | Rf**= 0,83 - 0,77 м²K/Вт |
| Звукоізоляція | до Rw,P= 43 дБ |
| Зламобезпека | до класу 2 (ENV 1627) |
| Повітропроникність | клас 4 згідно з EN 12207 |
| Водонепроникність | до класу 9A згідно з EN 12208 |
| Ущільнення | EPDM |
| Кількість контурів | 2 контури ущільнення притвору |

Поширити це:
- Поширити у Facebook (Відкривається у новому вікні) Facebook
- Поширити на X (Відкривається у новому вікні) X
- Поширити на Pinterest (Відкривається у новому вікні) Pinterest
- Поширити у Telegram (Відкривається у новому вікні) Telegram
- Поширити у WhatsApp (Відкривається у новому вікні) WhatsApp
- Поширити на LinkedIn (Відкривається у новому вікні) LinkedIn
- Поширити у Tumblr (Відкривається у новому вікні) Tumblr
- Поширити на Reddit (Відкривається у новому вікні) Reddit
- Поширити на Mastodon (Відкривається у новому вікні) Mastodon

