Warning: Undefined array key "text_selected_editor" in /home/teplaxat/warm.com.ua/www/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/editor/editor.php on line 77
REHAU KORSA DESIGN 70 - п'ятикамерна система яка буде прекрасним рішенням як для засклення квартири, так і для котеджного будівництва. Коефіцієнт опору теплопередачі конструкції з цієї профільної системи R=0,77 м2К/Вт, що забезпечує прекрасні характеристики вікна з збереження тепла. Такі конструкції чудово підходять, якщо Ви плануєте утепляти своє житло.

Різноманіття форм і кольорів конструкцій розкриває широкі можливості для оформлення Вашого будинку.
Переваги профільної системи REHAU KORSA DESIGN 70
- Двокамерне двопелюсткове ущільнення без зварених стиків з EPDM каучуку REHAU не втрачає своєї еластичності;
- Широка поверхня прилягання ущільнювача на коробці і стулці дозволяє досягти максимальної герметичності конструкції;
- Захист нижнього приводу рами під час злив за допомогою виступу стулки;
- Системна глибина 70 мм, 5 камер теплоізоляції і склопакет товщиною до 40 мм — гарантоване тепло і затишок за будь-яких кліматичних умовах;
- Спеціальні опори (ніжки для армування) забезпечують повітряний прошарок між армуванням і профілем, запобігаючи втратам тепла по монтажному шву;
- П-подібне армування дозволяє проектувати вікна великих розмірів.
Технічні характеристики профільної системи REHAU KORSA DESIGN 70
| Конструктивна глибина | 70 мм |
| Кількість камер | 5 камер |
| Максимальна товщина склопакету | до 40 мм |
| Теплоізоляція | Rf**= 0,77 м²K/Вт |
| Звукоізоляція | до Rw,P= 43 дБ |
| Зламобезпека | до класу 2 (ENV 1627) |
| Повітропроникність | клас 4 згідно з EN 12207 |
| Водонепроникність | до класу 9A згідно з EN 12208 |
| Ущільнення | EPDM |
| Кількість контурів | 2 контури ущільнення притвору |

Поширити це:
- Поширити у Facebook (Відкривається у новому вікні) Facebook
- Поширити на X (Відкривається у новому вікні) X
- Поширити на Pinterest (Відкривається у новому вікні) Pinterest
- Поширити у Telegram (Відкривається у новому вікні) Telegram
- Поширити у WhatsApp (Відкривається у новому вікні) WhatsApp
- Поширити на LinkedIn (Відкривається у новому вікні) LinkedIn
- Поширити у Tumblr (Відкривається у новому вікні) Tumblr
- Поширити на Reddit (Відкривається у новому вікні) Reddit
- Поширити на Mastodon (Відкривається у новому вікні) Mastodon

