Warning: Undefined array key "text_selected_editor" in /home/teplaxat/warm.com.ua/www/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/editor/editor.php on line 77
REHAU ECOSOL 60 – трикамерна профільна система з конструктивною глибиною 60 мм.
REHAU ECOSOL 60 - це ідеальне рішення, в якому якість і економічність є найпріоритетнішими. Система чудово підходить як для балконних, так і для міжкімнатних дверей. Також цю профільну систему можна використовувати в господарських будівлях і сантехнічних приміщеннях.

REHAU ECOSOL 60 - чудове рішення для скління балконів та лоджій, оптимально підходить для виготовлення дверей та вікон стандартних розмірів, а широка лінія додаткових профілів дозволяє виготовляти надскладні конструкції.
Якщо ви цінуєте надійність, якість і економічність, то вірним вибором для Вас стануть вікна з профільних систем REHAU ECOSOL 60.
Завдяки гладкій поверхні та елегантним скосам 15° вікна з цих профільних систем прикрасять будь-яке житло. Два контури ущільнення затримують потік повітря, а також доступ пилу та вологи ззовні, створюючи приємний клімат в приміщенні.
Профільна система REHAU ECOSOL 60 має широкий вибір кольорових рішень.
Переваги профільної системи REHAU ECOSOL 60
- REHAU ECOSOL 60 чудово підходить як для скління балконів, так і для виготовлення міжкімнатних дверей. Також цю профільну систему можна використовувати для виготовлення вікон та дверей в господарських та сантехнічних приміщеннях;
- Ширина камери армування (35 мм) дозволяє виготовляти конструкції великих розмірів;
Два контури ущільнення затримують повітряний потік і запобігають потраплянню пилу і вологи ззовні; - Високоякісна поверхня вікна High Definition Finishing (HDF) не потребує складного догляду;
- За рахунок скошеного фальцу рами і стулки поліпшене водовідведення, а також за вікном легше доглядати.
Технічні характеристики REHAU ECOSOL 60
| Конструктивна глибина | 60 мм |
| Кількість камер | 3 камери |
| Максимальна товщина склопакету | до 32 мм |
| Теплоізоляція | Rf**= 0,62 м²K/Вт |
| Звукоізоляція | до Rw,P= 41 дБ |
| Зламобезпека | до класу 2 (ENV 1627) |
| Повітропроникність | клас 4 згідно з EN 12207 |
| Водонепроникність | до класу 9A згідно з EN 12208 |
| Ущільнення | EPDM |
| Кількість контурів | 2 контури ущільнення притвору |

Поширити це:
- Поширити у Facebook (Відкривається у новому вікні) Facebook
- Поширити на X (Відкривається у новому вікні) X
- Поширити на Pinterest (Відкривається у новому вікні) Pinterest
- Поширити у Telegram (Відкривається у новому вікні) Telegram
- Поширити у WhatsApp (Відкривається у новому вікні) WhatsApp
- Поширити на LinkedIn (Відкривається у новому вікні) LinkedIn
- Поширити у Tumblr (Відкривається у новому вікні) Tumblr
- Поширити на Reddit (Відкривається у новому вікні) Reddit
- Поширити на Mastodon (Відкривається у новому вікні) Mastodon

